IAESTE SLOVAKIA International Hiking Weekend 2019 - Aftermovie

SK: International Hiking Weekend sa každoročne koná vo Vysokých Tatrách. Usporadúva ho IAESTE Slovensko ako svoj Summer Reception event pre stážistov z rôznych krajín. V roku 2019 sme sa vybrali na túru na Téryho chatu.

EN: Every year IAESTE Slovakia is organizing a Summer Reception event called International Hiking Weekend, which takes place in the High Tatras. In 2019 we went to Téryho chalet with interns from many different countries.

IAESTE Step to Jump 2019

SK: Najlepšie zábery z najväčšej teambuildingovej akcie IAESTE Slovakia, ktorá nesie názov Step to Jump. Každoročne sa na nej stretávajú všetci od našich alumni členov až po najnovších kandidátov.

EN: The highlights from the largest teambuilding event of IAESTE Slovakia, called Step to Jump. Every year, everyone from our alumni members to the newest candidates meets there.

iKariéra Dni Príležitosti Jar 2017 v Žiline - MDŽ prekvapenie

My v IAESTE pracujeme ako jeden TÍM, lebo veríme, že spolu dokážeme VIAC. Aj preto si vážime ako člena nášho tímu každú jednu firmu, s ktorou môžeme v rámci našich veľtrhov spolupracovať.
Pri príležitosti MDŽ, ktorý vyšiel práve v deň nášho veľtrhu v Žiline sme si preto pre každú dámu v zastupujúcej firme prekvapili takéto prekvapenie! :)

Jazykový Test 2016

Zažiar na Jazykovom teste, ktorý každoročne organizuje študentská organizácia IAESTE, a odleť na svoju vysnívanú STÁŽ! Čaká na TEBA kopu zaujímavých krajín a nezabudnuteľné zážitky :)

Pages

Subscribe to IAESTE Slovakia RSS