Staň sa členom

Naše projekty sú v mnohých smeroch jedinečné a častokrát "súperíme" s profesionálnymi poskytovateľmi podobných služieb i keď sme "len" študenti vysokých škôl bez potrebnej praxe a odboru. Ponúkame ti možnosť zapojiť sa do aktivít našej organizácie. Možností ako sa zapojiť je niekoľko:

  • môžeš sa zapojiť do prípravy našich personalistických projektov, akými sú Katalóg JOB, Dni Príležitostí a internetový portál iKariera.sk,
  • dôležitou úlohou je spravovanie a administratíva našich internetových stránok iaeste.sk, dniprilezitosti.sk,
  • cez leto prichádzajú na Slovensko stážisti z celého sveta, pre ktorých pripravujeme rôzne programy, výlety a pod. Veľkou výhodou je, že s nimi komunikuješ v cudzom jazyku, v ktorom sa týmto spôsobom zdokonaľuješ,
  • propagácia IAESTE a našich projektov je veľmi dôležitá. Všetky propagačné materiály (plagáty, brožúry, tričká, billboardy) si navrhujeme sami. Dávame ti šancu vymyslieť vlastnú reklamnú kampaň či navrhnúť dizajn našich propagačných materiálov.

Ak chceš získať ďalšie informácie, kontaktuj prezidenta daného lokálneho centra alebo jednoducho príď do našej kancelárie, kde ti budú zodpovedané prípadné otázky. Ak máš záujem stať sa jedným z nás, musíš vyplniť nasledovný dotazník.

Obrázková CAPTCHA
Vložte znaky zobrazné na obrázku.